КЛУБ УСПІШНИХ ДІТЕЙ

Ви уклали накопичувальний Договір страхування життя для Вашої Дитини?

Вітаємо Вас з цією важливою подією!

Ми піклуємось  про те, аби Ви та Ваша Дитина почали отримувати переваги від співпраці з СК «ТАС» вже з першого дня дії Полісу! Адже окрім страхового захисту  Вас та Вашої Дитини, ми подбали про те, аби Дитина мала можливість всебічно розвиватися та пізнавати цей світ лише з кращого боку, ставала лідером та займалася в житті улюбленою справою. Саме тому, ми створили програму лояльності «Клуб успішних дітей».

Учасники Клубу отримають:

  • допомогу у всебічному розвитку дитини (тренінги, семінари, мовні курси­);
  • допомогу в організації дитячого дозвілля (табори, екскурсії, майстер-класи);
  • комплексну інформаційну підтримку з питань підготовки та вступу в кращі ВУЗи України та світу;
  • спеціальні та дисконтні пропозиції від Партнерів «СК «ТАС».

Спеціальні та дисконтні пропозиції від Партнерів «СК «ТАС» Клієнти можуть отримати вже з 1.03.2017 р., пред’явивши картку Клієнта, видану разом з Договором страхування.

Як стати учасником Клубу?

Для нових Клієнтів:

Укласти Договір страхування життя за накопичувальною програмою на користь Застрахованої особи віком від 0 до 17 років включно з відповідними внесками

Для існуючих Клієнтів:

Наявність діючого накопичувального Договору страхування життя, укладеного на користь Застрахованої особи віком від 0 до 17 років включно, з відповідними внесками

Вимоги, щодо розміру загального внеску:

  • від 10 000 грн. (еквівалент в валюті) – при періодичності сплати внесків «одноразово»;
  • від 5 000 грн. (еквівалент в валюті)  – при періодичності сплати внесків «щорічно»;
  • від 3 000 грн. (еквівалент в валюті) – при періодичності сплати внесків «щоквартально», «раз в півроку».

Як отримати всі переваги?

Звертайтесь до наших Партнерів!

МІЖНАРОДНЕ ОСВІТНЄ АГЕНТСТВО «ICEA»

Агентство «ICEA» має багаторічний досвід (з 1999 року) співпраці з кращими навчальними закладами США, Канади, Великобританії, Ірландії, Австралії, Франції, Мальти, Німеччини, Швейцарії та Нової Зеландії та інших країн.

Освітнє агентство пропонує учасникам Клубу Успішних Дітей повний комплекс послуг, пов’язаних зі вступом дитини до найкращих закордонних ВУЗів – від профорієнтації до візової підтримки батьків – на спеціальних умовах обслуговування.

http://iceainternational.com

+38 (067) 472-472-3

+38 (050) 472-472-3

+38 (073) 472-472-3

БІЗНЕС-ШКОЛА «АзБУкА ДеНеГ»

Бізнес-школа «АзБУкА ДеНеГ» – інноваційний навчальний проект для дітей, основне завдання якого полягає в підвищенні рівня фінансової грамотності дітей, а через дітей і рівня фінансової грамотності батьків.

Основна мета проекту «АзБУкА ДеНеГ»  - дати дітям базові знання в сфері особистих фінансів, навчити їх правильно розпоряджатися кишеньковими грошима, сформувати уявлення про сімейний бюджет, доходи сім'ї, витрати, про особисте фінансове планування, познайомити з фінансовими інститутами, інструментами та їх можливостями.

 http://azbukadeneg.ua

+38 (099) 005-32-80

+38 (096) 774-65-13

ТВОРЧИЙ ТАБІР «ЧАС ІНДІГО»

«Час Індіго» - міжнародний творчий дитячий табір, де відпочивають діти із різних країн. За 9 років роботи, табір відвідали  більше 9 000 дітей, проведено більше 80 змін, а 85% діток повертаються до табору вдруге. Дитячий табір – це атмосферний дитячий простір, який сприяє особистому та духовному росту. Організатори табору є визнаними професіоналами в сфері дитячого відпочинку як в Україні, так і за кордоном.

 http://indigocamp.com.ua

+38 (044) 361-60-79

+38 (067) 864-97-25

НАЦІОНАЛЬНА ВОЛОНТЕРСЬКА МЕРЕЖА КЛУБІВ «CODE CLUB UA»

Code Club UA – це всеукраїнська мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів кодування для дітей 9-11 років. Проект був заснований у Великій Британії та спрямований на навчання дітей основам програмування. В Україні працює з 2013 р. На сьогоднішній день вже відкрито 186 гуртків з програмування у різних куточках нашої держави! Ваша дитина має унікальну нагоду на безоплатній основі навчитися кодувати та створювати комп’ютерні програми.

 http://codeclubua.org

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ІНГО»

МЦ «Інго» - це поліклініка з сучасним лікувально-діагностичним обладнанням та штатом кваліфікованих фахівців з різних напрямів. Багатопрофільність центру дозволяє надати весь необхідний перелік медичних послуг в одному місці, а наявність відділення діагностики робить відвідування центру ще більш зручним для пацієнтів.

https://mcingo.com.ua

+38 (044) 591-50-20

+38 (067) 406-42-43

ThinkGlobal – школа з демократичною культурою навчання, спрямована на самопізнання та поглиблене вивчення явищ реального світу, набуття навичок впливу на себе, оточення та глобальний світ. Акцентами школи є розвиток глобального мислення дитини, глибинне пізнання світу, а також розвиток спроможностей впливу через власний інтелект та інновації.

http://thinkglobal.xyz/diskonti_dlia_partnieriv

Контактний номер:

+ 38 (095) 353-20-98

Школа діє у м. Києві

 

Офіційні правила Клубу

Спеціальні пропозиції від Партнерів Клубу